| gxan a întrebat:

Daca CS:GO costa 5, 49 EUR pe Steam(OFERTA DE VARA) si eu vreau sa il cumpar platind prin PaySafeCard, atunci cam cati lei trebuie sa bag in paysafe?

8 răspunsuri:
| StochitaCatalin a răspuns:

50 de lei. sau daca mai are cineva sa iti dea un paysafe folosit care mai are 0.5 euro pe el si cumperi de 25 de lei. 25de lei = 5 euro pe steam

| StochitaCatalin a răspuns:

Nu iti ajung 25 de lei.Trebuie sa cumperi de 50 de lei pentru ca CS:GO e 5. 5euro si 25lei= 5 euro. Daca mai poti face rost de 0.5 de la altcineva...

| INIFINITGamerYT a răspuns:

Este ilegal sa il piratezi, eu zic sa iti bagi 50 de lei pe card, sa iti iei CS:GO si de restul banilor sa iti iei altceva

| gxan explică (pentru INIFINITGamerYT):

Dar imi ajung doar 25?

| INIFINITGamerYT a răspuns (pentru gxan):

Nu din pacate, ai nevoie de 30 macar

| ProPlayer79 a răspuns:

Mai bine il iei direct fara bani de pe Kickass.to
http://kat.cr/cs-go-v1-34-7-6-no-steam-t10311077.html

| StochitaCatalin a răspuns (pentru ProPlayer79):

Da....si cu cine crezi ca te joci? El vrea sa il cumpere sa se joace online, daca il iei asa te joci doar cu pc'ul.