| εʟʟα1Зcσσʟ a întrebat:

Dati-mi si mie un link de unde pot descarca un program de odificat poze. Are nevoie o prietena si nu stie. Cine imi da cel mai bun fara virusi de instalat are funda!

Răspuns Câştigător
| darkmy a răspuns:

Program de editat complex ar fi Photoshop.
Ceva mai simplu de utilizat ar fi Photoscape.
O alternativa online pentru ambele ar fi : http://pixlr.com/editor/
Programele au virus, probabil antivirusul tau detecteaza, crack-ul ca virus. Acela este un fals-pozitiv.

| darkmy a răspuns (pentru darkmy):

Programele NU au virus* am uitat NU.
Desigur depinde de unde le iei, dar majoritate surselor sunt de incredere.

3 răspunsuri:
| Tsunade99 a răspuns:

Buna! :*
De descarcat nu stiu dar iti spun ce stiu:
sunt multe de modificat online poti sa cauti pe google dar favoritul meu este picmonkey si este complet gratuit. happy

| ThEEmperoR a răspuns:

Salut. Iti dau eu, da add la theemperor_florin.