| Ioan_Capota_1992 a întrebat:

De cateva zile ma confrunt cu o problema pe Facebook si nu ii dau de cap, sunt administrator la trei pagini de Facebook si dorinta mea este sa le inscriu in diverse grupuri, cu una din ele reusesc lejer inca cu celelalte doua nici sa ma pun in cap, cand intru pe un grup si aleg cum vreau sa interactionez pe acel grup, in lista am doar profilul meu si o singura pagina, celelalte doua nu dau de ele, stie cineva cum as putea sa imi adaug toate cele trei pagini in lista de interactiuni? Precizez ca sunt administrator pe toate cele trei pagini cu acelasi cont de Facebook. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Dennis1993 a răspuns:

Întra pe grupul Kiwi Marketer comunitate pe Facebook, acolo găsești un răspuns rapid