| Andreea_1914 a întrebat:

...De cateva zile nu imi mai merge facebookul, crying, Deci imi apare: Nu v-ati autentificat, trebuie sa va autentificati pentru a continua... Desi eu m-am autentificat si asta imi apare la cateva secunde dupa ce intru. Asta este de cand am intrat pe facebook de pe un proxy, (poate ca cei care jaoaca Stardoll, au patit si ei)
Daca stiti cum se poate rezolva problema, va rog sa imi ziceti puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| damianx6 a răspuns:

Pai
pe bara de hhtp trebuie sa iti apara un patrat cu f de lka facebook
dai pe el
si dai more information
dupa dai la view cookies si dupa dai remove all cookies
iesi de pe net dupa te bagi din nou
P.S. cati ani ai si
esti frumoasa?

| Andreea_1914 explică (pentru damianx6):

Am incercat...dar nu imi merge dupa ce fac asta crying...Ms ca mi-ai zis
P.S: Am 12 si pot spune ca sunt frumoasa