| IrinaIvashkov a întrebat:

Buna TPU

De ce cand instalez Yahoo mess 11.5 in timp ce inst imi apare "A networ error was encountered. Do you want to retry the download?"

Nu imi ziceti sa instalez altfel de Yahoo mess ca nu ajuta

Funda

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Ai semnal slab la reteaua de internet! Mai incearca! Repeta operatiunea de mai multe ori pana reusesti daca vrei musai 11.5.
daca vrei varianta 11 sa o instalezi OFFLINE fara batai de cap ti-o dau eu aici ->>> INSTALARE Yahoo Messenger v 11 [18, 2 Mb] OFFLINE - http://tiny.cc/lhz2e
Sarbatori fericite!