| SpigiBb a întrebat:

de ce nu ma lasa sa instalez abdobe flash player pe mozzilastraight face? ..nu pot vedea nici un vieoclip, imi apare acolo sus in dreapta instaleaza plugin-urile lipsa dau acolo imi dar nu se escarca abdobe flash stau de 4 ore si nu se descarca...cum pot rezolva asta? Funa

Răspuns Câştigător
| Mihalut10 a răspuns:

Poate fi o problema cu mozzila care l-ai descarcat tu! Eu iti sugerez sa descarci alt Mozzila.Bafta.Funda?happy

1 răspuns:
| devel a răspuns:

Sallz
1) Cum Doamne iarta-ma
2) Ar trebui sa reinstalezi mozzila aferent trebuie instalat si Adobe flash player
3) Fii atent cand instalezi flash player-ul browseru trebuie sa fie inchis
iti urez mult noroc