| Noctzia a întrebat:

De ce nu merge sa imi fac cont pe IMVU? Tot incerc de cateva saptamani sa imi fac si nu merge. Am completat toate datele corect. Si cand dau Create IMVU Account imi revine pe pagina si scrie sus si jos pe fond rosu
IMVU was unable to process your request.De ce apare asa? Cine ma ajuta sa imi fac cont are funda.

1 răspuns:
| adelynx_5836 a răspuns:

Probabil trebuie sa pui data de nastere mai mare sau numele sa fie format din mai multe litere.