| cristi28george a întrebat:

de ce nu pot juca medal of honor warfighter pe ulta (adica la maxim)?
am procesot Intel core i5 4430, placa video nVIDIA gtx 560 msi si 4 gb rami 1333mhz ddr3!
mi se misca greu daca dau pe ultra, eu zic ca am cerintele necesare pentru a juca jocul la maxim.
ma puteti ajuta? dau funda! sa raspunda numai cine stie!

Răspuns Câştigător
| CrappinMorth a răspuns:

Este din vina RAM-ului placa video gtx 560 este foarte buna la fel si procesorul deci te sfatuiesc sa pui 6 sau 8 gb ram si windows pe 64 bit pentru a merge.

| cristi28george explică (pentru CrappinMorth):

I mai pun azi 2 gb rami, si cand oi lua salariu mai iau o placuta de 4 gb, mersi pentru raspuns, ai o funda din partea mea big grin

5 răspunsuri:
| JokerV a răspuns:

De cati giga e placa video? sau mega si cati biti are

| cristi28george explică (pentru JokerV):

Are 1 gb rami si 256 biti happy

| JokerV a răspuns (pentru cristi28george):

Atunci nu pot sa imi dau seama de ce nu merge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ar trebui sa iti mearga la ultra dar ar putea fi vina ramului. La un asemeanea sisitem ar trebuie sa ai cam 6-8 gb ram