| Enqon a întrebat:

De curand m-am apucat de Torchlight II si as vrea sa joc cu un prieten de-al meu din aceeasi localitate pe LAN. Am incercat cu Tunngle dar se pare ca nu ne putem conecta unul la celalalt pentru ca avem internet de la acelasi provider care, habar nu am de ce, nu ne-a oferit modem sau router, mai precis, cablul de fibra optica este conectat direct la PC de la stalp, deci nu am cum sa fac port forward. As dori niste solutii pentru a rezolva problema sau o alternativa.

Multumesc.

1 răspuns:
| Nocturnal a răspuns:

Salut, te pot ajuta eu cum sa joci in LAN prin Hamachi, daca vrei jucam impreuna ca si eu caut pe cineva cu care sa joc.