| Cαmeℓiα a întrebat:

Buna TPU de curand m-am apucat de un joc nou, World Of Tanks si nu stiu din ce motive acesta imi merge greu... tinta se misca in reluare iar tancul nu il pot controla :[ imi puteti spune din ce motiv merge asa greu si ce as putea facea pentru a merge corect? adica fara lag? Dau fundita.Multumesc anticipat pentru raspuns.tongue

3 răspunsuri:
| Mefist0 a răspuns:

Trebuie sa ai o conexiune stabila si decenta la internet si calculatorul sa fie echipat pentru jocuri. Poti incerca sa schimbi setarile video ale jocului la o calitate inferioara. Alta solutie nu ai. ☺

| Cαmeℓiα explică (pentru Mefist0):

Am incercat asta si.din greseala am schimba la monitor primul cu al 2-lea si nu mai imi intra fereastra cand intru pe joc straight face se poate cumva sa o schimb fara sa intru in ferestra? adica din instalare?

| IIAnonymousII a răspuns:

E din cauza netului.