| SherryXoX a întrebat:

De curand mi-am descarcat The Sims 3 Pets pe PC si am o problema. Jocul merge functioneaza totul cu exceptia cailor. Cand vreau sa creez un cal ecranul se tot intuneca si se lumineaza intruna si nu-mi apare calul. Iar la fel se intampla daca intru pe o familie din sims, iar simsul vrea sa mangaie sa se joace etc. cu un cal tot asa se intampla. Nu stiu ce au caii sau de ce nu merge, dar va rog ajutati-ma ca sa pot juca si eu Sims. Va rog mult Funda!

Răspuns Câştigător
| Mitzabv a răspuns:

Servus...am avut si eu exact aceeasi proble si multi alti, dar am gasit ce nu era in regula si acum merge perfect.
urmeaza pasi astia :
1.intra in start, apoi in run si scrie "dxdiag"
2.o sa iti apara o fereastra, du-te la pagina cu "display"
3. uita-te la "chip type" acolo iti spune denumirea placi tale video
4.iar in pasi urmatori nu ai de cat sa intri pe google si sa scrii numele placi si sa cauti ultiva versiune de update...o update-ezi si ii dai un restart la calculator.
practic toata eroarea cu cai este din cauza ca nu ti-ai updatat placa video.
sper sa te ajute...

1 răspuns:
| BestMusiKLoveMusiK a răspuns:

Sall! Vreau sa te rog ceva... spune-mi de unde ti-ai luat crack-ul? Ca eu am unul si nu-mi merge.