| RoxxuInna a întrebat:

De pe ce site as putea descarca aplicatii pentru android in afara de google play sau magazin play?

4 răspunsuri:
| Epure_Gabi_1990 a răspuns:

Samsung App, 1 mobile market

| teoteodora a răspuns:

De pe BAM (Best Apps Market). Este foarte bun!

| CodyN a răspuns:

Salut! Nu stiu daca te voi ajuta foarte mult dar voi incerca! Downloadeaza de pe Magazin Play 4 Shared. Aceasta aplicatie te ajuta sa iei jocurile/widgeturile cu plata de pe Google Play Gratis.

| Buuubbbles a răspuns:

Mobil(e)9, e foarte bun. eu am Samsung galaxy mini 2, apoi dupa ce lle-ai descarcat le pui pe telfon cu cablu de date happy