| claudinho77 a întrebat:

Buna TPU.De unde pot sa iau clientul chinezesc metin2 vreau sa-mi fac un sv privat si am nevoie de el si cum megaupload s-a inchis nu stiu de unde sa-l iaustraight face

Răspuns Câştigător
| DIAVOLULX1 a răspuns:

Http://www.mediafire.com/? jq5a7qql3x58d15 funda:X?

5 răspunsuri:
| FreeBoy4U a răspuns:

Buna. Am cautat si eu clientul si nu l-am gasit dar incearca pe 4metin fa-ti un cont si cauta pe la utilitare si gasesti o gramada de clienturi poate il gasesti si pe cel chinezesc.

| DIAVOLULX1 a răspuns:

Http://www.mediafire.com/? jq5a7qql3x58d15 funda :X?

| DIAVOLULX1 a răspuns:

Http://www.mediafire.com/? jq5a7qql3x58d15

| DIAVOLULX1 a răspuns:

Baga-ti id meu si va dau eu link

| DarkScorpY01 a răspuns:

Si eu caut mai am nevoie de metin2 chinezesc clientu si sa ma fac gm ajuta-ma te rog cu gm tu ai reusit sa te pui gm?