| XxXFBIXxX a întrebat:

Buna TPU... deci, am un cont pe un metin2 si eu vreau sa imi schimb adresa de e-mail curenta cu alta noua. Problema e ca nu mai stiu parola de la e-mailul curent. Cum as putea sa schimb adresa de e-mail direct de pe site sau altcumva, dar fara sa trebuiasca sa intru pe e-mailul curent? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| LuciWv a răspuns:

Este imposibil.
Trebuie confirmata cererea de schimbare a adresei de mail de pe mail-ul curent.
Dai pe "am uitat parola" la Y! M si o vei afla, asta daca acel mail iti apartine.
Poate ai gasit un cont mare pe net si acum vrei sa schimbi mailul, nu ai cum.
Bafta

4 răspunsuri:
| William a răspuns:

Nu poti. Daca dai pe Am uitat parola iti voir trimite un e-mail cu un link sa o resetezi asa ca nu ai rezolvat nimic. Funda?

| PrietenashXD a răspuns:

Nu se poate. Daca vrei sa o shimbi trebuie sa iti faci cont nou pe metin

| Silviu276 a răspuns:

Incearca sa dai pe butonul care spune ca ti-ai uitat parola. Acolo iti arata tot ce trebuie si iti schimbi parola, iar apoi intri pe email si schimbi. Sau poti sa iti faci alta adresa daca vrei.

| XxXFBIXxX explică (pentru Silviu276):

William a inteles intrebarea mea, tu nu.