| Nadya21 a întrebat:

Deci. Doar ce am primit admin pe un server si cand intru imi scrie You Have No Entry To The Server. Am scris in consola setinfo _pw (parola) dar nu merge. Am contactat un admin de pe server cu care ma inteleg bine. Si mi-a zis ca nu trebuie sa primesc admin pe setinfo. Trebuie sa primesc admin pe /reg (deoarece cand intri pe server iti cere sa te loghezi chiar daca esti admin sau nu) si mi-a zis sa vb cu owner-ul. Dar ma gandesc ca daca mi-a dat admin pe setinfo. nu trebuia sa mearga setinfo _pw (parola)? Va rog ajutati-ma si spuneti-mi cum sa scriu sa mearga. FUNDA!

2 răspunsuri:
| nda a răspuns:

Incearca si setinfo _cs parola
Parola n-o pune in paranteze. Ai grija sa pui spatiu intre "setinfo" si bara jos.

| Nadya21 explică (pentru nda):

Am incercat. nu merge