| cezarninja a întrebat:

Deci mi-am descarcat metin2 united l-am instalat si nu merge. Am windows 7, mi-am pus anti virusu in pauza si tot nu merge. Apare o eroare cu multe semne ale intrebari ex:? Ce trebuie sa fac? am incercat sa il dezinstalez si sa il instalez din nou dar nu ma lasa sa il dezinstalez. Va rog ajutati-ma! Dau FUNDOIII!

Răspuns Câştigător
| RaresMaa a răspuns:

Http://www.microsoft.com/....../info.aspx instaleza-l fara nici o grija. merge garantat