| cxaxtxa a întrebat:

dupa ce mi-am schimbat recent parola de la yahoo mail(messenger) si am uitat-o, parola veche o stiu dar nu ma lasa sa ma conectez.Imi cere intrebarile de siguranta pe care la fel nu le stiu.Stie cine cum imi pot afla parola va rog?

1 răspuns:
| MaybeSomeone a răspuns:

Doar daca mai ai numarul de telefon. Dar cred ca e inutil si acela daca nu stii safe-word... trebuia sa scrii aprola intr-un note sau pe o foaie sa nu o uiti... am patit-o si eude multe ori.