| Bianca258 a întrebat:

Este prima oara cand am nevoie de ajutorul vostru. Mi-am instalat windows 7 si nu-mi merg unele jocuri. Le-am reinstalat (jocurile), dar cand le deschid mi e face ecranul albastru si scrie cu alb ceva de o eroare. Nu am placa de baza instalata deoarece nu cred ca este compatibila cu Windows7. Stie cineva de unde pot lua drivere ASUS M3N378 SE ( placa de baza ) compatibil cu Win 7? Multumesc Anticipat!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Iti lipsesc anumite drivere.Eu de curiozitate m-am uitat pe site-ul producatorul placii de baza (Asus) si modelul de mai sus.Scrie Compatible Windows Xp Windows Vista and Windows 7 32bit or 64 bit.Deci nu e de la placa de baza unele drivere nu sunt instalate corect sau nu sunt instalate.

| Bianca258 explică (pentru S3c0ndSh0t):

Iti multumesc dar am rezolvat. Da imi lipseau drivere!