| Anca109 a întrebat:

eu am un cont de yahoo si mi-am activat acea optiune pentru a te loga mai usor (cica).Iti trimite nu stiu ce pe yahoo-ul dupa telefon si trebuie sa comfirmi.Eu nu am yahoo pe telefon si cand dau sa ma loghez cu numarul de telefon imi arata numarul meu vechi de telefon si pe acela nu pot intra. Apoi daca dau sa ma loghez cu un alt cont de yahoo imi apare tot contul asta blocat, ce trebuie sa fac? :l

3 răspunsuri:
| Pantelimon01 a răspuns:

Ai nevoie neaparat de numar sau poate ai o adresa de mail pentru recuperare. Ai putea suna pe numarul vechi sa vechi (probabil l-au dat deja altei persoane) si sa-ti resetezi parola. Poate exista si alte metode.

| Anca109 explică (pentru Pantelimon01):

Asta m-am gandit si eu, poate incerc, multumesc

| Anca109 explică:

P.S. imi stiu parola