| alex10Gtgta a întrebat:

Buna TPU*
Eu am un server de samp EXTREME ROMANIA si vreau sa il hostez dar nu gasesc ni-ci un host gratuit. s-au intr-un mod in care as putea sa il hostez va rog ajutor!

4 răspunsuri:
| KrIsTiAnKrIsTy a răspuns:

Nu merita sa il hostezi gratuit o pierdere de timp + lagg imens iti recomand sa il hostezi prin to rrent

| alex10Gtgta explică (pentru KrIsTiAnKrIsTy):

Si cum fac asta fi mai explicit?

| KrIsTiAnKrIsTy a răspuns (pentru alex10Gtgta):

Tutoriale ytb

| alex10Gtgta explică (pentru KrIsTiAnKrIsTy):

Ehe na tutoriale lol... Eu stiu sa scriptez in samp si mta. Dar nu gasesc un host bun, Care sa imi Tina serverul Permanent sti sa ma ajuti? uite skype al meu da ca vrei mircea.alexandru93 astept.