| SaRRaMea a întrebat:

Eu de curand joc jocul The Sims Social de pe facebook si am leval 8. Cum pot sa imi fac casa aia pe plaja, adica ce trebuie sa fac mai intai, cine poate sa imi spuna ce-i mai importanti pasi.

DAU FUNDA + VOT. Va pup anticipat

( si scuze pentru categorie)

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Dragoste si sex?

| AntoniaCristina a răspuns:

Buna deci, uite cum facem eu iti zic si dai fundita, deci iti trebuie asa: 12, 000 simoleons adica bani, 5 certificate si 10 contracte. Dupa ce faci rost de ele, dai click pe locations, in stanga undeva e desenata o casuta cu un palmier, si scrie FOR SALE, dai click dupa dai pe BUY. Si gata e a ta. Apropo si eu joc si am level 14

| SaRRaMea explică:

Ce?