| andralovesong a întrebat:

Eu ma joc stardoll si o fata mi-a luat parola si mi-a schimbat-o si apoi mi-a dat-o la loc.Dar ea stie parola, si intra mereu pe el si imi strica infatisarea.Cum pot sa im schimb parola? Dau funda

1 răspuns:
| KERE a răspuns:

Dacă vrei să îți schimbi parola actuală, mergi pe pagina „Contul meu" și alege linkul „Setări". Fă clic pe linkul „Schimbă parola", scrie noua parolă și apoi introdu vechea parolă pentru a salva schimbările. Fă clic pe Salvează schimbările.