| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU eu port ochelari si nu vad bine la distanta imi puteti spune ceva exerciti pentru imi mai perfectiona vederea?

3 răspunsuri:
| kryss456 a răspuns:

Nu exista exercitii sau cel putin eu nu le stiulaughing am avut si eu aceiasi problema si m-am dus la oftalmolog si ma rezolvatbig grin iti propun sa te duci si tu...happybaftawinking fundita?big grin

| kryss456 a răspuns:

Am avut si eu aceiasi problema si am mers la oftalmologwinking

| Aalleexx557 a răspuns:

Nu exista exercitii pentru imbunatatirea vederii(cred eu) depinde de ce boala suferi la ochi sau poate ochelarii nu sunt buni