| superboy9999 a întrebat:

Buna tpu.eu si un prieten ne plac mult jocurile cu masini si am vrea sa jucam un joc cu masini online amandoi(adica eu contra lui), dar nu stim ce joc.va rog sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| monstrulet a răspuns:

NFS world.

3 răspunsuri:
| monstrulet a răspuns:

Flatout 2 e cel mai tare joc cu masini pe care il poti juca online.

| ThEEmperoR a răspuns:

NFS world

| Cornellp a răspuns:

Poti incerca nfs world sau poti incerca Gta sa-mp. Downloadezi Gta san-andreas si sa-mp si instalezi sa-mp in folderu Gta san andreas. Poti cauta si pe youtube. http://www.youtube.com/watch?v=14AkHGK48vA