| Maria10ani a întrebat:

Eu sunt noua si vreau sa ma ajutati sa ma infiltrez. Dar nu de asta am venit aici. Ok. Sa nu o mai tin multa si sa va pun intrebarea:

-Eu vreau sa instalez MY ANGELA dar ce sa ma fac daca imi apare,, Dispozitivul nu este compatibil cu aceasta versiune"?

1 răspuns:
| Nakori a răspuns:

Ai un telefon prea vechi, sau ai incercat sa instalezi o versiune mai veche a jocului. *asta, sau ai altceva in loc de android pe telefon si nu va merge un joc pentru android pe un telefon cu windows*