| Ynferno123 a întrebat:

exista o aplicatie de bustat fpsurile in jocuri precum cs go ca am nevoie in afara de rezer cortex nu stiu ce sa fac cu fpsul, il am mic.

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Din software nu prea ai cat de "multe" sa faci, poti sa te upgradezi pe hardawre. Pe soft, poti doar reinstalare curata de Windows, varianta sa-ti consume cat mai putine resurse si diverse versiuni de drivere, sa vezi care iti "boosteaza" fps-ul. Apoi setari cat mai low. Din hardware, in functie de ce ai laptop/pc si buget, poti putin mai mult.