| Anonim103723 a întrebat:

Exista un emulator care sa poata aduca jocurile mele de pe laptop pe telefonul meu Samsung j5 2017? Retin ca nu sunt jocuri precum Gta sau ceva gen este un joc pe nume Conflict of nations, nu necesita pc bun...pe browser la telefon nu functioneaza deci daca ar exista asa cum am zis fiindca voi fi plecat si nu voi avea laptop-ul si cum am zis un emulator sa poti juca un joc de pe laptop pe telefon, orice idee sau o aplicatie este bine venita! Seara frumoasa

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Nu este. Cel mai simplu ar fi sa iti descarci un emulator de PSP, jocuri gasesti destule si is unele foarte faine, cum e God of War Ghost of Sparta, Persona 3, etc.