| anonim_4396 a întrebat:

Exista vreo diferenta intre jocurile FIFA descarcate de pe internet si cele originale? As vrea sa ii cumpar unui var un joc FIFA si vreau sa stiu daca meerita cumparat. Cel mai detaliat raspuns primeste funda happy

Răspuns Câştigător
| AleeePunct a răspuns:

Pai daca ai original nu iti faci probleme cu crack si altele, in plus te poti juca Multiplayer pe serverele originale, in rest in SinglePlayer nu cred ca este nici o diferenta happy Bafta

1 răspuns:
| D3vilAngel a răspuns:

Da este o diferenta.La cel original nu face figuri.La cel neoriginal mai face