| rareslord123 a întrebat:

i-a luat Samp(gta san andreas multyplayer) si cand sa-l instalez imi spune ca merge doar in C. Si eu vreau in D. Cum pot sa-l pun in D? Funda+vot!

Răspuns Câştigător
| Mihnutzu99 a răspuns:

Trebuie sa il instalezi in folderul in care ai gta san andreas! Funda!

2 răspunsuri:
| TraXe a răspuns:

Pur si simplu iei instalarea samp si o instalesi unde e san andreeas si cand vrei sa te joci cauti un sv pe net ca sa mearga intri cand e deschis samp in san andreeas si apoi se deschide samp... oricum succes.
Bafta

| rareslord123 explică:

Mi-am scuze!