| ihavenonameonmyname a întrebat:

Bună TPU, iar! Aș vrea sa va intreb care sunt niște setari bune pentru gta 5.Am o intrebare.De ce cand setez de la directx 11 la directx 10 dau 10.1 unele texturi sunt invizibile? Exista vreo cale sa nu mai fie invizibile cladirile sau mașinile? Vreau să mentionez ca am Windows 10 (cred ca de aceea).Am auzit ca daca setezi directx la 10 mai "castigi" cateva fps
Pc-ul meu are:
Intel core i2
Intel hd5500 (nu mai stiu sigur)
4gb ram
Dau funda

Răspuns Câştigător
| aditimus a răspuns:

Sistemul este i2 si tu vrei sa joci pe direct x9 sau 10.

3 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Pfff, e prea slab sistemul pentru windows 10.

| ihavenonameonmyname explică (pentru aditimus):

Nu e de la asta

| ihavenonameonmyname explică (pentru aditimus):

Fmm dar tot iti dau funda.Am vazut pe net la steamcommunity si altele ca e de la windows 10 laughing)

| aditimus a răspuns (pentru ihavenonameonmyname):

Sistemul este i2 si tu vrei sa joci pe direct x9 sau 10.