| Zazy a întrebat:

Ieri, nu mai stiu exact pe ce am apăsat pe PC, sau ce am făcut. Deci jur ca nu stiu ce am facut. Deodata, inchid eu Chrome-ul. si cand vreau sa intru din nou, pauză. Nu mai era sigla Chrome, ca imagine era doar foaie alba cu o sagetuta mica in dreapta si cand apas pe ea, nu mi se deschide nimic. Alt browser nu mai am, il am de la laptop pe Internet Explorer care stiti foarte bine cum se misca. Cand apas pe acea pictograma cu foaia alba scrie "shortcut". Nu stiu exact ce inseamna, nici nu ma descurc la calculatoare...Am intrat la start, si am cautat Google Chrome...Imi apare denumirea, dar la fel scrie shortcut si cand apas pe el, nu face nimic. absolut nimic. apas degeaba.Nu stiu ce sa faac, vreau Google Chrome inapoiii. Nu cred ca e dezinstalat, cred ca am apasat pe ceva aiurea si nu mi-am dat seama cum am mai zis si mai sus, nu va luati de mine, chiar nu sunt buna la calculatoare).Am incercat sa instalez Gogle Chrome de pe net, imi arata ca s -a instalat dar tot la fel apare. Deci chiar nu stiu. Si la rearat nu-l duc pentru o chestie minora de genul asta.