| TheUltimaTeHack a întrebat:

Imi puteti spune ce jocuri sa imi instalez pe un Allview a5 duo?(512 MB ram, 1.2 MHz(dual core) )?

Răspuns Câştigător
| Varsson a răspuns:

Pai Asphalt ( vezi ca va merge cu lag putin ), Subway Surfers, Temple Run, Fifa, Minion Rush, Jetpack Joyride, etc, sunt o groaza, poti sa le iei si tu de pe Magazin Play.

5 răspunsuri:
| DataSoft a răspuns:

CSR racing happy

| TheUltimaTeHack explică:

Ma scuzati, voiam sa zic 1.2 GHz, in fine, mai astept cateva raspunsuri si vad cui ii dau funda...

| xShaarawy a răspuns:

Procesorul este foarte mic, incearca Counter-Strike 1.6, Mario Forever sau te poti juca pe www.ejocuri.ro :)

| xShaarawy a răspuns:

Acum am vazut ca vorbeai de telefon,..., poti incerca CSR Racing, Flappy Bird, Subway Surfers...

| dragonalex a răspuns:

Tu esti Andrei