| Maria02354 a întrebat:

Imi puteti spune o aplicatie buna pentru andorid, pentru citit carti? Ps Vreau sa citesc Fluturi de Irina Binder. MULTUMESC, ESTE URGENT!

4 răspunsuri:
| blackwolf906 a răspuns:

EReader Prestigio
Iti recomad sa descarci de undeva cartea in format PDF si sa o incarci cu ajutorul programului in bilioteca ta.

| Maria02354 explică (pentru blackwolf906):

Si pot citi orice carte?

| blackwolf906 a răspuns (pentru Maria02354):

Sunt si carti gratuite din cate vad dar sunt si cu bani.Totusi iti recomand sa o descarci daca ai cont pe scribd.Ori incearca sa o cumperi de pe google play library