| RazvanelStefanel a întrebat:

Buna TPU Imi spuneti niste jocuri de strategie?

Răspuns Câştigător
| Casa a răspuns:

Ceau! Incearca Stronghold Crusader sau Cossacks, total war Rise of nations etc. O sa vezi care o sa-ti placa.Mie unu imi plac Stronghod Crusader, Cossacks.Bafta

7 răspunsuri:
| sucdemere11 a răspuns:

Salut! Uite unul aici, sigur nu o sa te plictisesti:
http://ro.forgeofempires.com/? invitor_id=354444&world_id=ro1&ref=player_invite_link

| CR7theBest a răspuns:

Atunci:
1) Comand & Conquer Generals
2) Comand & Conquer Generals Zero Hour
3) World of Warcraft

Fundă de data asta? laughing

| stranger1972 a răspuns:

Pai depinde eu pot da multe am jucat vreo 50 pana acum deci uite: Rome Total War(toata seria tio recomand)Rise and Fall, Rise of Nations, Dawn of war, Fantasy wars(nu cred in totalitate ca e strategie dar til dau)Age of Mytology, Comand and conquer Red Alert 3, Empire Earth, etc.

Funda?

| Deeaa3333 a răspuns:

Pai... ar fi Metin2Fun sau Metin2Ro sau Metin2 Gx sau Metin2Lunaris sau Metin2GA

| RazvanelStefanel explică (pentru Deeaa3333):

Esti hipiot scuze stii ce e aia strategie?