| TheCritic a întrebat:

Incercam sa ma uit la un serial online si a aparut in timp ce rula o fereastra pe care n-am putut s-o inchid, apoi au aparut mai multe. Eu am AdBlock instalat insa observ ca totusi permite reclamelor sa ruleze, se deschid file noi, a luat-o razna computerul. De fiecare data cand intru pe un browser, se mai deschide o fila. Need help! Antivirusul nu gaseste nimic. sad Cum fac sa isi revina? laughing) Am observat ca mi-a blocat si antivirusul. sad

Răspuns Câştigător
| Pandaaaaaaaa a răspuns:

Du browserul la setarile din fabrica de undeva din setari.

4 răspunsuri:
| Cinevacatoatalumea a răspuns:

Reinstaleaza-ti browserul.

| TheCritic explică (pentru Cinevacatoatalumea):

Am scanat cu Reimage Repair si imi spune ca e un Trojan in partitia C

| nda a răspuns (pentru TheCritic):

Ce e reimage ala? baga un antivirus bun si scaneaza tot pc-ul. avast, avg, bitdefender etc.
problema la tine e browserul. reinstaleaza-l si nu mai lasa toate programele ce le instalezi sa iti seteze ce homepage vor ele, sau sa iti adauge cine stie ce extensii.

| TheCritic explică (pentru nda):

Era singurul program care mai rula, am antivirus dar il blocase. Am rezolvat happy