| Sava_Cristi_1999 a întrebat:

Buna TPU intrebarea mea este : Incarcatorul de laptop s-a stricat atunci cand este bagat in priza beculetul este aprins iar cand il bag in tableta nu incarca ce sa fac, ce poate avea iar laptopul nu are aprins nici un beculet. Cel mai bun raspuns funda :-)

Răspuns Câştigător
| mont a răspuns:

E vorba de incarcatorul de la laptop si l-ai incercat la tableta sa inteleg? Cel mai probabil cablul e rupt, la un service/cineva priceput se poate repara.