| dan666 a întrebat:

joc cs source de 10 luni si pana acum nu am avut nici-o problema, am intrat pe un server (nu jucam cu cod ) si un admin invidios mi-a dat destroy si nu mai merge sa ma conectez pe nici un server am descarcat o gramada de cs-uri (source ) si nici unul nu imi merge.Am dezinstalat cs-ul am sters cfg am dat si la optiuni din tastatura nu m-ai stiu ce sa fac, va rog sa ma ajutati cu o parere ceva ca nu vreau sa ma las de jocul asta ca ma descurc chiar bine.Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| Ghinea_Alin_1998 a răspuns:

Acelasi lucru l-am patit si eu incearca sa scrii in consola fps_max 101 developed
daca nu, ia alt cs