| claudiosuraj1 a întrebat:

joc lol, am aproape lv 30, e primul sezon si as vrea sa stiu cate meciuri din acele 10 meciuri trebuie sa castig ca sa intru gold, si niste sfaturi pentru a intra gold, stiu ca sunt incepator etc dar vreau niste sfaturi pentru a intra gold.Ms,funda

1 răspuns:
| marius6543 a răspuns:

De la primele meciuri in placements (cele 10 meciuri) nu cred ca poti ajunge mai mult de gold V, oricum si asa ar trebui sa castigi 10/10 ca sa intri in gold v.Cat despre sfaturi, ca sa intri intro divizie cat mai mare, incearca sa nu feedezi si intotdeauna sa pui obiectivele deasupra killurilor, cum ar veni : Baron (mai important ) > Double kill (mai neimportant).