| AndreiGrigore a întrebat:

Joc metin 2 de vreo 2-3 ani.Am jucat pe ro, private si mi-am dorit mult sa devin gm.Nu am reusit...
Daca imi ziceti si mie un server la care devii gm usor, sau esti gm direct dau funda!
P.S:Sa fie un server probst de voi!

6 răspunsuri:
| CasiBoss2 a răspuns:

La metin2 poti sa fii GM si la lvl 1 daca esti in echipa metin2.

| AndreiGrigore explică (pentru CasiBoss2):

Stiu...dar cine are norocul ala

| CasiBoss2 a răspuns:

Nu stiu.Da cerere poate intri in echipa.

| AndreiGrigore explică (pentru CasiBoss2):

Am incercat... dar au zis:nu ca nu ai voie.Asta pe metin2funstraight face

| DariusBmw2012 a răspuns:

Daca sa-r da GM la orce copil de 10, 11, 12 ani care dorest doar asa la vrajeala sa se distreze sa-r duce pe pla sv ala, si eu am vrut acel [GM] in fata numelui l-am primit si m-am plictisit, e mai bine player crede-ma.

| AndreiGrigore explică (pentru DariusBmw2012):

Da stiu...dar doar asa as vrea pentru cateva comenzi si pana ma plictisesc (FOOOOARTE REPEDE) si app pe ce server ai fost gm?