| Mx7BMX a întrebat:

Joc Metin2guabina am jucat si metindar nu inteleg ceva la ele.La anumite jocuri printre care se numara si acestea am o grafica foarte ciudata. E ceva gen patratele. Se vad purici pe ecran, nu se vede prea clar parca ai lua jocul si l-ai face din ani lui bunica. Uni zic ca e de la placa video, se poate, alti spun ca poate nu am un windous pentru aceste jocuri dar am Windous xp profesional. Se oate sa ma fi jucat eu cu grafica sau ceva de genu. Dati-mi va rog un sfat. Da sa nu fie ceva de genu,, lasate de joc ".Si nu uitati dau funda.

2 răspunsuri:
| serbii2 a răspuns:

Hey, asta mi se intampla si mie numa ca mie imi apar pixeli da albastrii si rosii si mi-am cumparat placa video si s-a rezolvat totu' :0

| Mx7BMX explică (pentru serbii2):

Deci ti s-a rezolvat cu o placa video, atunci e ok, treaba e ca eu am placa video slaba si pc meu e din omie nouasute si ceva si nu stiu daca suporta placi video moderne, nu stiu nici daca metin2 e un joc recomandat pentru pc meu. Si crede-ma si asa nu pot sa ma las. Am uitat sa spun si ca se misca putin mai greu. spune-mi te rog din ce an e pc-u tau