| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.
Joc si eu jocul care creaza dependenta numit METIN2 dar nu pe oficial ci pe privat mai exact CANDYLONGJU. Nu vand conturi sau alte chestii. Vreau doar sa stiu cum se face chestia cu Lingourile in trade. La mine se vede 3 lingouri in trade si dupa ce dai accept imi apare doar unul in inventar. Daca stie cineva sa imi dea add la silviuletz_ro ca sa nu dezvalui si altor jucatori. Merci. FUNDA VINE DUPA RASPUNS

1 răspuns:
| tauretee a răspuns:

Ma lasate de candylongju si de metin mai ales acest sv de metin are buguri la greu dadeam 3 lov intr-un metin murea si imi dadea doar cufere si in ele imi picau metal magic...(imi picau cate 3 4 cufere) si mai ales la upgrade merge pana la +89 si de acolo mi se facea +5