| AlexAL275 a întrebat:

Luna aceasta aș vrea să-mi iau un xbox one s, dar nu știu sigur ce să fac, în noiembrie se lansează xbox series x și se spune că ar putea fi până în 500 de dolari sau chiar sub această sumă din cauza pandemiei. Voi ce credeți?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Stai pana in noiembrie si vezi care e treaba. Daca tot ti se pare ca e mai ok sa iei modelul vechi, macar il iei mai ieftin dupa ce intra Series X pe piata.

| Tataru_Ionut_2001 a răspuns:

Xbox x series e net superior fata de xbox one x, eu as aștepta să apară în noiembrie. Cei de la Microsoft anunță că xbox one x, dar și cei de la Sony, ca xbox x series și ps5 vor avea performante apropiate unui rtx 2080, asa ca mai bine aștepți sa apară una din aceste 2 console