| NyKh0l4s a întrebat:

M-am gandit sa imi iau un calculator care sa il folosesc la filme si putine jocuri. Am rami ddr2 de 2gb si o sa imi achizitionez o placa video nVIDIA de 512mb de la un prieten cu 40 de lei si am nevoie de o placa de baza cu slot de placa video pci expres cu tot cu procesor si sa se incadreze in pretul de 360 lei. Dar nu stiu de unde pot lua placa de baza.

2 răspunsuri:
| roby2pac a răspuns:

Placa de baza o cumperi second hand de la niste centre de reparatii calculatoare, sau gasesti pe internet, bafta!