| KingOfShadow a întrebat:

Buna TPU m-am lasat de metin2 RO acum vreau sa ma apuc de un privat
Spuneti-mi si mie un privat frumos, care nu tine 1 luna si se inchide, in afara de metin2 united gx hammer mondial. Unul care sa fie si pvm si pvp mai mult pvm
Daca gasesc unul care imi place

4 răspunsuri:
| Bizzle a răspuns:

Hey.
Incearca Lunaris, Yoneis, Blacknight happy
Succes!

| johnyBY a răspuns:

Ma te credeam de treaba cand am vazut scris:''m-am lasat de metin2 RO'' dar cand am terminat de citit am simtit o sabie ca imi intra in cap!
Frate laste de metin-u... joka wow e mult mult mai klumea

| deluit a răspuns:

Salut...Cele mai tari pe care le stiu sunt Metin 2 Steel (Care are armuri/arme noi cu 3000 aparare) si Metin 2 Energy (Care are mounturi noi, baby azrael, etc). Fundita?

| catalin12s a răspuns:

VamosMt2