| WoKy a întrebat:

M-ar interesa un shooter calumea, inspirat din fapte reale. Ceva gen MOHA sau Far Cry.
Sa fie cu oameni nu extraterestri si sa nu ai limita de spatiu!
Funda!
Fara OFF TOPIC!

Răspuns Câştigător
| MotherFucker55 a răspuns:

Jocurile pe care ti le recomand eu nu sunt asa realiste dar parerea mea este ca sunt shooterele esentiale ale unui gamer. Incearca left 4 dead 2 si The chronicles of riddick assault on dark athena(acest joc tine si de ceva logica)

1 răspuns:
| denispatrik a răspuns:

Pai cele mai bune sunt seria Call Of Duty si seria Battlefield.