| Apocaliptic a întrebat:

Ma ajutati si pe mine cu o mica problema? Ieri, cand ma jucam Cs(1.6) a intrat un maare incepator pe server care nu inteleg cum de era admin. Din cauza ca i-am dat un HeadShot mi-a dat un fel de destroy(cred ca ati patit-o si voi cu vreun admin de genul asta). Destroy-ul este asa: De fiecare data cand deschid cs-ul, in loc sa imi apara "New Game","Find Server"etc. Imi apare "Don't play with cheats!" "You stupid fu*k!" "*"="c" Ce sa fac? Am sters si reinstalat cs-ul de 2 ori fara sa se intample o schimbare!

Răspuns Câştigător
| rroobbeerrtt a răspuns:

Salut.Creka ti-a dat censure
Dezinstaleaza cs care il ai uh in pc.
Intra aici si instaleaza counterul asta vezi k in final de pagina scrie downoald in maro http://resursecs.com/download-cs-lant.html
Daca nu iti merge nici cs asta atunci trebuie sa reinstalezi windows
sper sa iti mearga cs care ti-l-am dat
Funda :)