| alpha99Eduard a întrebat:

ma joc Cafeland pe facebook si am folosit coduri pentru bani infiniti dupa care mi-am cumparat tot ce am vrut. Dupa un timp cand am intrat din nou in joc imi spunea ca mi se evalueaza scorul (banii) si trebuie sa astept dar am asteptat 9 ore si tot nu pot intra sa ma joc, stie cineva ce trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
| marianscumpicul23 a răspuns:

Salut! Imi poti zice si mie de unde pot sa descarc codul pentru cafeland? Te rog frumos. Multumesc!

| KokoSN a răspuns:

Buna, joc CafeLand de cateva zile si am nevoie de mai multi prieteni. mi-am facut un cont doar pentru acest joc.
Rog pe cei care joaca sa imi dea ADD: https://www.facebook.com/cafeland.cafeland.96?ref=tn_tnmn
Multumesc frumos.