| LuckyFf a întrebat:

Ma joc gta 5 si tot timpul mi se blocheaza si ma scoate din joc la misiunea cu jaful de bijuterii si cu gazul, in momentul cand Michael este pe motocicleta se blocheaza si iese din joc.

7 răspunsuri:
| Csander a răspuns:

Ai jocul crackuit? Daca da, schimba crack-ul si probabil o sa-ti functioneze.

| LuckyFf explică (pentru Csander):

Jocul este cumparat de nou.

| Csander a răspuns (pentru LuckyFf):

Incearca sa faci ceva update la placa video si de altfel sa faci update si jocului in sine.

| LuckyFf explică (pentru Csander):

L-am dezinstalat si l-am reinstalat ca sa isi faca update. tot asa se blocheaza si mai aproape pe harta. Alta sugestie?

| Csander a răspuns (pentru LuckyFf):

Dar iti zice ceva anume? Sau pur si simplu se blocheaza? Iese din joc? Ce anume face?

| LuckyFf explică (pentru Csander):

Pur si simplu se blocheaza si ma scoate din joc. Ca mai apoi sa apara fetastra ca programul nu s-a inchis bine.

| Csander a răspuns (pentru LuckyFf):

Https://www.google.ro/......ing/%3famp

Vezi daca ceva de pe aici te ajuta.