| Lulupana1234 a întrebat:

Bună TPU,ma joc Howrse de ceva timp și am obținut de la o licitație o iapă Akal-take, mai târziu am câștigat sângele Meduzei la un eveniment și am reusit sa o fac pegas.Problema e ca am încercat de cel puțin 3 ori sa o imperechez cu un alt pegas ca sa obțin un mânz cu aripi femelă, ea are în jur de 12 ani și e de culoare gri șoriciu dar tot incerc și incerc și numai masculi fată aripi fată. Vreau sa stiu cam ce ar trebui să fac sa sa moștenească și mânzul aripile celor doi cai imperecheati daca este posibil

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Potrivit unui fandom, manzii nu se nasc cu aripi.
Trebuie sa le dai si lor sangele Meduzei pentru a fi inaripati.
https://howrse.fandom.com/wiki/Winged_Unicorns