| Rodi7 a întrebat:

Buna TPU .....Ma joc Transformice ( ma cheama Rodicaanamar ) si am facut o prostie, am incercat sa fraieresc pe cineva, iar peste o secunda, am luat ban pe motivul : Phishing ......va rog, daca stiti cum sa scap de ban, va rog spune-ti-mi, promit ca nu o sa mai fraieresc si o sa fiu un jucator model sad VA rog, dau funda celui/ celei care ma v-a ajuta sad NU o sa mai fac asta niciodata ( ps : nu ma lasa nici macar sa imi fac alt cont ) sad

8 răspunsuri:
| sellingasses a răspuns:

Ai ban pe IP ^^ iti poti face alt cont intrand pe alt calculator :3 trebuie sa astepti pana iei deban.

| Rodi7 explică (pentru sellingasses):

Dar altfel nu merge? An unban sau ceva, sunt disperata, mai e putin si o sa se termine eventul crying(

| sellingasses a răspuns:

Incearca sa contactezi un moderator si explica-i ce s-a intamplat big grin

| Rodi7 explică (pentru sellingasses):

Dar pe cine? nu ma lasa sa imi fac alt cont...

| sellingasses a răspuns (pentru Rodi7):

Intra pe alt cont de pe alt calculator. Contacteaz-o pe Teoodora, este romanca big grin

| Rodi7 explică (pentru sellingasses):

Dar cand ma conestez pe alt cont scrie ca sunt banata ( si pe ala)...ea nu are adresa de email?

| sellingasses a răspuns (pentru Rodi7):

Pai incearca sa intri pe alt calculator, nu intra pe alt cont de pe acelasi calculator xD
Probabil o avea, nu ii stiu adresa de email laughing

| Rodi7 explică (pentru sellingasses):

straight face